Parlan Jeugdhulp in de Kop van Noord-Holland
home
      

Bereikbaarheid in de Kop van Noord-Holland

Regiokantoor
A.R. Verschoorlaan 15, Den Helder
Route naar regiokantoor Den Helder
 

Algemene informatie over Parlan
T. 088 124 00 00
 

Voor advies en informatie over onze hulp:
Toegang Parlan

T. (088) 124 00 02
E-mail toegang@parlan.nl
 

Crisisdienst Jeugd NHN (samenwerkingsverband)
Sebastiaan Kool
M. 06 15 39 59 42
Sebastiaan.Kool@parlan.nl

 

Integrale Ambulante Crisishulp
Bianca Dekker
M. 06-51994139
Bianca.dekker@parlan.nl
 

Versterking Pedagogische Omgeving Kop van NH
Layla Assouik
06 11 64 01 63
Layla.Assouik@parlan.nl
 

Integrale ambulante jeugdhulp KvNH
Grotewallerweg 3-13
1742 NM Schagen
Erik Heijmans
M. (06) 21 39 44 75
erik.heijmans@parlan.nl


Kidszzzzclub
Texelstroomlijn 5
1784 EA Den Helder
Layla Assouik
06 11 64 01 63
Layla.Assouik@parlan.nl

 

Dagbehandeling Schagen en Den Helder
Layla Assouik
M. 06 11 64 01 63
Layla.Assouik@parlan.nl

 

Jeugdhulp & Arbeidstoeleiding
Voor-Werk
Paul Kok
06 29 06 99 01
paul.kok@parlan.nl

 

Uitwijkhuizen Parselijn en Huisduinen
Ellen van Emmerik
(06) 51 27 86 91

 

Pleegzorg 
Marijke Roest
0625772802
Marijke.Roest@parlan.nl
 


Gezinshuizen
Willem Vernooijs
06 15 94 74 28
willem.vernooijs@parlan.nl

 

Alleenstaande minderjarige vreemdelingen
Paul Kok
M. (06) 29 06 99 01
Paul.kok@parlan.nl

 

Directeur Kop van Noord-Holland, IJmond, Zuid-Kennemerland, Pleegzorg en gezinshuizen
Elsbeth Koek
06 15 31 60 98
elsbeth.koek@parlan.nl
 

Bestuurssecretiaat
Tel. 088-124 00 00
bestuurssecretariaat@parlan.nl


Parlan
Van der Lijnstraat 9
1817 EH Alkmaar
T: 088 124 00 00
E: contact@parlan.nl




Stichting de Praktijk