home
      

Bereikbaarheid in de Kop van Noord-Holland

Regiokantoor Den Helder

Algemene informatie over Parlan
T. 088 124 00 00

Voor meer informatie over jeugdhulp bij Parlan:
Toegang Parlan

T. (088) 124 00 02
E-mail toegang@parlan.nl

Leidinggevenden en directeur

Ambulante Jeugdhulp
Layla Assouik

06 11 64 01 63
Layla.Assouik@parlan.nl

 

Daghulp
Layla Assouik
06 11 64 01 63
Layla.Assouik@parlan.nl

 

Ambulante Crisishulp                   
Bianca Dekker                                 
Tel. 06-51994139
Bianca.dekker@parlan.nl

 

Daghulp
Arbeidstoeleiding
Paul Kok
06 29 06 99 01
paul.kok@parlan.nl

 

Verblijf en Behandeling
Uitwijkhuis
Layla Assouik
06 11 64 01 63
Layla.Assouik@parlan.nl

 

 

Verblijf en Behandeling
Pleegzorg 
Paul Marcek
06 25 73 66 40
paul.marcek@parlan.nl
 

Verblijf en Behandeling
Gezinshuizen
Willem Vernooijs
06 15 94 74 28
willem.vernooijs@parlan.nl

 

Verblijf en Behandeling
Alleenstaande minderjarige vreemdelingen

Erik Heijmans
06 21 39 44 75
erik.heijmans@parlan.nl


Directeur Specialistisch Behandelcentrum De Vork
Vrank Post
06 29 03 56 10
Vrank.post@parlan.nl

 

Directeur Jeugdhulp in Gezinsvormen Boven Regionaal
Renée Middel
06 11 564 806
renee.middel@parlan.nl

 

Directeur regio Kop van Noord-Holland
Anita Grotenhuis
06 15 51 79 53
anita.grotenhuis@parlan.nl

 

Bestuurssecretiaat
Tel. (088) 124 06 42
bestuurssecretariaat@parlan.nl


Parlan
Van der Lijnstraat 9
1817 EH Alkmaar
T: 088 124 00 00
E: contact@parlan.nl




Transferium Jeugdzorg Stichting de Praktijk