Adressen regio IJmond en Zuid-Kennemerland

Beverwijk, Heemskerk, Velsen
Bloemendaal, Haarlem, Heemstede en Zandvoort

T. 088-124 00 00
M. contact@parlan.nl

Voor advies en informatie over onze hulp
Toegang Parlan
T.  088 124 00 02
M: toegang@parlan.nl

Crisisdienst Jeugd NHN (samenwerkingsverband)
Sebastiaan Kool
T. 088 777 888 7
Website: crisisdienstjeugdnhn.nl

Integrale ambulante crisishulp              
Bianca Dekker                  
M. 06 51 99 41 39
Mail: bianca.dekker@parlan.nl

Regionaal Integraal Team
Plein 1945 81-105
1971 GC IJmuiden

Velserduin, kleinschalige woonvorm
Ellen van Emmerik
M. 06 51 27 86 91
Mail: ellen.van.emmerik@parlan.nl

Parkwijk, kleinschalige woonvorm 
Ellen van Emmerik
M. 06 51 27 86 91
Mail: ellen.van.emmerik@parlan.nl

Pleegzorg 
Marlies van Eekeren
M. 06 25 70 43 55 
Mail: marlies.van.eekeren@parlan.nl

Gezinshuizen
Willem Vernooijs
M. 06 15 64 79 38
Mail: willem.vernooijs@parlan.nl

Directeuren
Vita Cosse en Elsbeth Koek
Inhoudelijk: Francien Engelhard en Suzan Terweij

Bestuurssecretariaat
T. 088-124 00 00
Mail: bestuurssecretariaat@parlan.nl

Om je beter te kunnen helpen, gebruiken wij bepaalde cookies en vergelijkbare technieken. Als je onze website in zo optimaal mogelijk wilt gebruiken, dan is het nodig dat je onze cookies accepteert. Mogen wij alleen functionele en analytische cookies plaatsen, weiger dan het plaatsen van cookies.