Adressen regio IJmond en Zuid-Kennemerland

Beverwijk, Heemskerk, Velsen, Bloemendaal, Haarlem, Heemstede en Zandvoort

T. 088 124 00 00
Mail. contact@parlan.nl

Voor advies en informatie over onze hulp
Toegang Parlan
T.  088 124 00 02
Mail: toegang@parlan.nl

Crisisdienst Jeugd NHN (samenwerkingsverband)
Vacature
T. 088 777 888 7
Website: crisisdienstjeugdnhn.nl

Integrale ambulante crisishulp              
Bianca Dekker                  
M. 06 51 99 41 39
Mail: bianca.dekker@parlan.nl

Regionaal Integraal Team
Erik Heijmans
M. 06 21 39 44 75
Mail: erik.heijmans@parlan.nl
Plein 1945 81-105
1971 GC IJmuiden

Velserduin, kleinschalige woonvoorziening
Ellen van Emmerik
M. 06 51 27 86 91
Mail: ellen.van.emmerik@parlan.nl

Graafjan, kleinschalige woonvoorziening
Ellen van Emmerik
M. 06 51 27 86 91
Mail: ellen.van.emmerik@parlan.nl

Parkwijk, kleinschalige woonvoorziening
Ellen van Emmerik
M. 06 51 27 86 91
Mail: ellen.van.emmerik@parlan.nl

Pleegzorg 
Marlies van Eekeren
M. 06 25 70 43 55 
Mail: marlies.van.eekeren@parlan.nl

Gezinshuizen
Willem Vernooijs
M. 06 15 64 79 38
Mail: willem.vernooijs@parlan.nl

Directeuren
Primair proces: Renna Plukker
Primair proces Pleegzorg & Gezinshuizen: Francien Engelhard
Inhoudelijk: Francien Engelhard en Suzan Terweij

Bestuurssecretariaat
T. 088-124 00 00
Mail: bestuurssecretariaat@parlan.nl

Om je beter te kunnen helpen, gebruiken wij bepaalde cookies en vergelijkbare technieken. Als je onze website in zo optimaal mogelijk wilt gebruiken, dan is het nodig dat je onze cookies accepteert. Mogen wij alleen functionele en analytische cookies plaatsen, weiger dan het plaatsen van cookies.