Adressen regio Alkmaar

Regio Alkmaar

T. 088-124 00 00
M. contact@parlan.nl

Voor advies en informatie over onze hulp
Toegang Parlan
T.  088 124 00 02
M: toegang@parlan.nl

Crisisdienst Jeugd NHN (samenwerkingsverband)
Sebastiaan Kool
T. 088 777 888 7
Website: crisisdienstjeugdnhn.nl

Integrale ambulante crisishulp              
Bianca Dekker                  
M. 06 51 99 41 39
Mail: Bianca.dekker@parlan.nl

Integrale ambulante jeugdhulp
Karin de Beus (wegens afwezigheid vervangen door Sebastiaan Kool
Sebastiaan Kool
M. 06 15 39 59 42
Mail: sebastiaan.kool@parlan.nl

Polikliniek jeugd ggz 
Van der Lijnstraat 9 
1817 EH Alkmaar
Sebastiaan Kool
M. 06 15 39 59 42
Mail: Sebastiaan.Kool@parlan.nl

Dagbehandeling
Sperwerstraat 2, Alkmaar
Jasper van Someren
M. 06 50 00 79 71
Mail: jasper.van.someren@parlan.nl

Alleenstaande minderjarige vreemdelingen
Ed Bakker
M. 06 55 46 38 91
Mail: ed.bakker@parlan.nl

Kleinschalige woonvoorziening Arkplein
Willem Vernooijs
M. 06 15 64 79  38
Mail willem.vernooijs@parlan.nl

Pleegzorg 
Marlies van Eekeren
M. 06 25 70 43 55
Mail: marlies.van.eekeren@parlan.nl

Gezinshuizen
Willem Vernooijs
M. 06 15 64 79 38
Mail: willem.vernooijs@parlan.nl

Directeuren
Vita Cosse en Elsbeth Koek
Inhoudelijk: Francien Engelhard en Suzan Terweij

Bestuurssecretariaat
T. 088-124 00 00
Mail: bestuurssecretariaat@parlan.nl

Om je beter te kunnen helpen, gebruiken wij bepaalde cookies en vergelijkbare technieken. Als je onze website in zo optimaal mogelijk wilt gebruiken, dan is het nodig dat je onze cookies accepteert. Mogen wij alleen functionele en analytische cookies plaatsen, weiger dan het plaatsen van cookies.