Adressen regio Alkmaar

Dijk en Waard, Alkmaar, Bergen, Heiloo, Castricum en Uitgeest 

T. 088 124 00 00
Mail: contact@parlan.nl

Voor advies en informatie over onze hulp
Toegang Parlan
T.  088 124 00 02
Mail: toegang@parlan.nl

Crisisdienst Jeugd NHN (samenwerkingsverband)
Vacature
T. 088 777 888 7
Website: crisisdienstjeugdnhn.nl

Integrale ambulante crisishulp              
Bianca Dekker                  
M. 06 51 99 41 39
Mail: Bianca.dekker@parlan.nl

Integrale ambulante jeugdhulp
Sebastiaan Kool
M. 06 15 39 59 42
Mail: sebastiaan.kool@parlan.nl

Polikliniek jeugd ggz 
Van der Lijnstraat 9 
1817 EH Alkmaar
Sebastiaan Kool
M. 06 15 39 59 42
Mail: Sebastiaan.Kool@parlan.nl

Dagbehandeling
Sperwerstraat 2, Alkmaar
Jasper van Someren
M. 06 50 00 79 71
Mail: jasper.van.someren@parlan.nl

Sperwerstraat, kleinschalige woonvoorziening
Ellen van Emmerik
M. 06 51 27 86 91
Mail: ellen.van.emmerik@parlan.nl

Alleenstaande minderjarige vreemdelingen
Sandra Bakker
M. 06 31 94 50 36
Mail: sandra.bakker@parlan.nl

Pleegzorg 
Marlies van Eekeren
M. 06 25 70 43 55
Mail: marlies.van.eekeren@parlan.nl

Gezinshuizen
Willem Vernooijs
M. 06 15 94 74 28
Mail: willem.vernooijs@parlan.nl

Directeuren
Primair proces: Renna Plukker
Primair proces Pleegzorg & Gezinshuizen: Francien Engelhard
Inhoudelijk: Francien Engelhard en Suzan Terweij

Bestuurssecretariaat
T. 088 124 00 00
Mail: bestuurssecretariaat@parlan.nl

Om je beter te kunnen helpen, gebruiken wij bepaalde cookies en vergelijkbare technieken. Als je onze website in zo optimaal mogelijk wilt gebruiken, dan is het nodig dat je onze cookies accepteert. Mogen wij alleen functionele en analytische cookies plaatsen, weiger dan het plaatsen van cookies.