Adressen regio West-Friesland


Drechterland, Enkhuizen, Hoorn, Koggenland, Medemblik, Opmeer, Stede Broec

T. 088 124 00 00
M. contact@parlan.nl

Voor advies en informatie over onze hulp
Toegang Parlan
T. 088 124 00 02
M: toegang@parlan.nl

Crisisdienst Jeugd NHN (samenwerkingsverband)
Sebastiaan Kool
T. 088 777 888 7
Website: www.crisisdienstjeugdnhn.nl

Integrale ambulante crisishulp              
Bianca Dekker                  
M. 06 51 99 41 39
Mail: Bianca.dekker@parlan.nl

Integrale ambulant Team
Esther van den Heuvel
M. 06 21 40 66 06
Mail: esther.van.den.heuvel@parlan.nl

Poli jeugd ggz
Maelsonstraat 12, unit 1 te Hoorn
Esther van den Heuvel
M. 06 21 40 66 06
Mail: esther.van.den.heuvel@parlan.nl

Dagbehandeling WF IKEC
Milou ten Velden
M. 06 11 27 47 26
Mail: milou.ten.velden@parlan.nl

Behandelcentrum Wijdenes
Janneke van Engen
M. 06 50 00 89 81
Mail: janneke.van.engen@parlan.nl

Dagbehandeling De Kleine Hoeve IKC
Milou ten Velden
M. 06 11 27 47 26
Mail: milou.ten.velden@parlan.nl

Alleenstaande minderjarige vreemdelingen
Ed Bakker
M. 06 55 46 38 91
Mail: ed.bakker@parlan.nl

Pleegzorg 
Marlies van Eekeren
M. 06 25 70 43 55
Mail: marlies.van.eekeren@parlan.nl

Gezinshuizen
Willem Vernooijs
M. 06 15 64 79 38
Mail: willem.vernooijs@parlan.nl

Directeuren
Vita Cosse en Elsbeth Koek
Inhoudelijk: Francien Engelhard en Suzan Terweij

Bestuurssecretariaat
T. 088-124 00 00
Mail: bestuurssecretariaat@parlan.nl

Om je beter te kunnen helpen, gebruiken wij bepaalde cookies en vergelijkbare technieken. Als je onze website in zo optimaal mogelijk wilt gebruiken, dan is het nodig dat je onze cookies accepteert. Mogen wij alleen functionele en analytische cookies plaatsen, weiger dan het plaatsen van cookies.